FILTRAČNÁ PATRÓNA MAXTRA+ UNIVERSAL

VYSKÚŠAJTE FILTRAČNÉ PATRÓNY NEW POWERFILTER MAXTRA+ UNIVERSAL PRE LEPŠIU CHUŤ.

Filtračná patróna New MAXTRA+ Universal predstavuje novú éru vo filtrácii vody. Filtračné patróny MAXTRA+ Universal, ktoré sú dokonca ešte účinnejšie ako prvá generácia patrón MAXTRA, si zachovali všetky dôležité funkcie, vďaka ktorým boli pôvodné patróny MAXTRA také úspešné, pričom zároveň prinášajú plusy v rôznych oblastiach, ako napríklad:

  • plus vo výkonnosti s rozšírenou technológiou MicroFlow Technology,
  • plus vo vzhľade vďaka čistému a minimalistickému dizajnu,
  • plus v pohodlnosti vloženia do starých i nových kanvíc,
  • plus v o 30 % väčšom filtračnom povrchu,
  • plus v o 25 % čerstvejšej chuti vody*.

* V porovnaní s patrónou MAXTRA na základe interných testov

 

 

 

 

 

JEMNEJŠIA SIEŤKA

Lepšia redukcia veľkých častíc.

MIKROUHLÍKOVÉ PERLY BRITA

Tvar perly, jemnejšia veľkosť zrna a lepší filtrovací povrch pre lepšiu chuť a vôňu.

PERLY BRITA IEX

Skutočne overená redukcia vodného kameňa zostáva na najvyššej úrovni.

JEMNEJŠIA MRIEŽKA

Filtrácia jemných častíc.

 

 

 

Žena, ktorá pije pohár vody, a usmievajúci sa muž

ODHAĽTE SILU PRAVEJ CHUTI.

Nová filtračná patróna MAXTRA+ Universal disponuje vylepšenou technológiou MicroFlow Technology, ktorá používa menšie mikrouhlíkové perly na účinnejšie absorbovanie látok zhoršujúcich chuť v miliónoch pórov. Výsledkom je ešte lepšia chuť vody ako kedykoľvek predtým. Okrem toho sa zachovávajú prémiové schopnosti redukcie vodného kameňa, vďaka čomu sa predlžuje životnosť domácich spotrebičov, ako sú kávovary či varné kanvice.

dyk-background-image
Chlapec, ktorý má v rukách pohár prefiltrovanej vody

POHÁŇANÉ PRÍRODOU.

Každá filtračná patróna MAXTRA+ Universal využíva vlastnosti prírodných kokosových orechov a dokáže vyprodukovať 100 litrov vody s výbornou chuťou, prefiltrovanej systémom BRITA, čo vám ušetrí nakupovanie balenej vody vždy, keď budete smädní, a tiež pomáha chrániť vzácne prírodné zdroje. Či už chcete mať svoju vodu teplú alebo studenú, na pitie či varenie, patróna MAXTRA+ poskytne len tú najlepšiu kvalitu s minimálnym vplyvom na životné prostredie.

Žena, ktorá vkladá patrónu MAXTRA+ do lievika kanvice

ÚČINNÁ FILTRÁCIA A MAXIMÁLNE POHODLIE.

Spoločnosť BRITA verí, že prechod na lepšiu filtračnú výkonnosť má byť pohodlný a jednoduchý. Preto sme navrhli filtračné patróny MAXTRA+ Universal nielen na zlepšenie filtračnej výkonnosti, ale aj pre pohodlné vloženie do všetkých nových a starých kanvíc BRITA MAXTRA. To znamená, že všetko, čo musíte urobiť pre vylepšenie filtračnej výkonnosti, je kúpiť si nové a vylepšené filtračné patróny MAXTRA+ Universal, vložiť ich do nádoby a vychutnať si ešte čistejšiu vodu, ktorá chutí sviežejšie.