VIAC ZO SVETA BRITA

BRITA METER – ISTOTA VŽDY PERFEKTNE PREFILTROVANEJ VODY SYSTÉMOM BRITA.

Kanvica BRITA Elemaris spája v sebe moderný dizajn s pokrokovou technológiou, aby zabezpečila optimálnu kvalitu. Len tento prémiový model ponúka merač BRITA Meter, ktorý používa tri rôzne spôsoby (meranie objemu vody, tvrdosti vody a času) na stanovenie toho, kedy je potrebné vymeniť filtračnú patrónu, a zaistenie vždy lahodnej vody prefiltrovanej systémom BRITA. (Dostupné v čiernej a bielej farbe.)

KDE NAKUPOVAŤ

IDE HLAVNE O CHUŤ.

V spoločnosti BRITA nám záleží na chuti. Používaním vody prefiltrovanej systémom BRITA pri varení a na prípravu teplých a studených nápojov dosiahnete skutočný rozdiel. Naše filtre redukujú látky, ktoré nepriaznivo ovplyvňujú chuť a vôňu, ako napríklad chlór, vo vode z kohútika, pričom umožňujú, aby boli všetky zložky zachované. Príprava šálky čaju už nikdy nebude rovnaká!

PREČO PIŤ VODU?

Voda tvorí až 70 % našej telesnej hmotnosti. Udržať si hydratáciu je zásadné pre naše zdravie a pohodu. Odporúča sa vypiť 2 litre (približne šesť veľkých pohárov) tekutiny každý deň, aby sa zabránilo dehydratácii, čo je dôležité najmä pri cvičení. Výhodami sú zlepšená koncentrácia, ochrana telesných orgánov i lepšie vyzerajúca pokožka – môže dokonca pomôcť pri chudnutí.